Możliwość monitorowania do czterech indywidualnych stref wykrywania, każda po 100 metrów przewodu sensorowego lub do 6 czujników punktowych. Metalową obudowę AT-APA można łatwo zamontować na ścianie lub innej płaskiej powierzchni. Panel ma duży ekran dotykowy i alarm dźwiękowy 90 decybeli. Zapewnia wizualne i dźwiękowe wskazania dla samodzielnych aplikacji. W standardzie dostępnych jest kilka opcji podłączania urządzeń zewnętrznych. Pełna łączność jest dostępna przez ModBus lub przez „Wykryto wyciek” i „Wykryto usterkę” (przerwanie przewodu lub utrata zasilania) beznapięciowe przekaźniki na każdym z czterech kanałów w celu podłączenia do BMS i / lub innych systemów zdalnego monitorowania. Ponadto, pełne zdalne sterowanie i monitorowanie jest dostępne za pośrednictwem serwera internetowego podłączonego przez RJ45 lub Wi-Fi. Panel AT-APA działa przy napięciu od 100 do 230 V AC (50/60 Hz), 24 V AC i 12/24 V DC. Podtrzymanie bateryjne zapewniające 24-godzinną pracę w przypadku awarii zasilania można łatwo zapewnić dzięki dodatkowi AT-PSU-12-1.

AquiTron AT-APA Panel alarmowy z lokalizacją wycieku, 4 strefy po 100 m

PROSTA OBSŁUGA

Ten kompaktowy moduł nadaje się do integracji z siecią komputerową budynku, a w przypadku wycieku automatycznie wyśle ostrzeżenie, aby powiadomić obsługę o problemie. Moduł można łatwo konfigurować i sprawdzać dane lokalnie za pośrednictwem ekranu dotykowego lub zdalnie za pośrednictwem wbudowanego serwera internetowego. Wszelkie wycieki są wyświetlane na ekranie dotykowym modułu i aktywowany jest brzęczyk. Automatyczne alarmy są wysyłane przez SNMP lub e-mail, a przekaźnik alarmowy jest włączony. Wszystkie dane alarmowe można przeglądać zdalnie. Wszystkie alarmy są przechowywane w pamięci modułu wraz ze znacznikiem czasu i szczegółami. Lokalizację wycieku można łatwo zidentyfikować na schemacie w formacie PDF, który można wczytać do modułu alarmowego. AT-APA można łatwo zintegrować z dowolnym systemem zarządzania budynkiem, konfigurując styki przekaźnika lub odczytując standardowy rejestr Modbus TCP / IP.

KONSTRUKCJA

Możliwość monitorowania do czterech indywidualnych obwodów wykrywania. Metalową obudowę AT-APA można łatwo zamontować na ścianie. Panel ma duży ekran dotykowy i alarm dźwiękowy 90 decybeli. Zapewnia wizualne i dźwiękowe wskazania dla samodzielnych aplikacji. W standardzie dostępnych jest kilka opcji podłączania urządzeń zewnętrznych. Pełna łączność jest dostępna przez BACNet, ModBus lub przez przekaźniki „Wykryto wyciek” i „Wykryto usterkę” (przerwanie przewodu lub utrata zasilania) beznapięciowe przekaźniki na każdym z czterech kanałów w celu podłączenia do BMS i / lub innych systemów zdalnego monitorowania. Ponadto, pełne zdalne sterowanie i monitorowanie jest dostępne za pośrednictwem serwera internetowego podłączonego przez RJ45 lub Wi-Fi. Panel AT-APA działa przy napięciu od 100 do 230 V AC (50/60 Hz), 24 V AC i 12/24 V DC. Podtrzymanie bateryjne zapewniające 24-godzinną pracę w przypadku awarii zasilania można łatwo zapewnić dzięki dodatkowi AT-PSU-12-1.

APLIKACJE

AT-APA idealnie nadaje się do projektów, w których wymagane są efektywne kosztowo rozwiązania do precyzyjnego wykrywania wycieków, takich jak powierzchnie komercyjne lub indywidualne nieruchomości mieszkalne. Odpowiednie obszary: serwerownie, centra danych, duże punkty gastronomiczne, szyby wind, piwnice, pomieszczenia techniczne, zbiorniki i pompownie itp.

INFORMACJE O ZAMAWIANIU

  • 2335 AT-RAP Zdalny panel alarmowy (230 V AC)
  • 3675 AT-PSU-12-1 Zasilanie awaryjne zasilacza / akumulatora
  • 3700 AT-BAT Akumulator 7 Ah
  • 2028 AT-APA-HTS Czujnik wilgotności / temperatury

PLIKI