AquiTron AT-OSP to 4- strefa panel przeznaczony do użytku z czujnikami AT-OFS i AT-OIS do wykrywania oleju napędowego, oleju / czynnika hydraulicznego, olejów smarnych i wielu innych płynów przewodzących. Posiada wizualną i dźwiękową sygnalizację wystąpienia wycieku dla każdego czujnika. Panel zawiera 2 zestawy beznapięciowych styków alarmowych DPDT do wyboru do innych zewnętrznych plików alarmowych, BMS i PLC.

PROSTA OBSŁUGA

Wyświetlacz panelu zawiera diody LED dla każdej z czterech stref. W przypadku wycieku włącza się alarm, a dioda LED wskazuje strefę, w której nastąpił wyciek. Operator wycisza alarm, naciskając przycisk wyciszenia. Czerwona migająca dioda LED wycieku wskazuje, że wyciek został usunięty i wymaga naciśnięcia przycisku resetowania. W przypadku wielu alarmów panel nie zresetuje się, dopóki nie zostaną usunięte wszystkie wycieki. Naciśnięcie przycisku reset spowoduje również zresetowanie styków beznapięciowych.

KONSTRUKCJA

Metalową obudowę AT-OSP można łatwo zamontować na ścianie lub innej płaskiej powierzchni. Dostępna jest również półokrągła listwa montażowa. Obudowa jest zamykana, posiada stopień ochrony IP54 i alarm dźwiękowy 90 decybeli. Dodatkowy alarm zdalny (AT-RAP) można dodać do systemu dla odległych lokalizacji, takich jak obszary recepcji i pomieszczenia ochrony.

AquiTron AT-OSP panel alarmowy 4-strefowy dla 4 czujników optycznych OFS, OIS

APLIKACJE

AT-OSP idealnie nadaje się jako samodzielny panel lub do integracji ze scentralizowanymi systemami monitorowania. Do panelu można podłączyć do czterech czujników optycznych za pomocą 3-żyłowego przewodu przyłączeniowego, aby monitorować aplikacje, w tym monitorowanie wycieków na podwójnych ścianach zbiorników paliwa i rur, w sąsiedztwie agregatów, pomp, studzienek, wind, wgłębień lub innych miejscach, w których można zainstalować ten czujnik punktowy.

INFORMACJE O ZAMAWIANIU

  • 3535 AT-OSP Panel alarmowy 4-strefowy dla czterech czujników AT-OFS, AT-OIS – 230Vac
  • 3538 AT-OFS Optyczny czujnik podłogowy
  • 3542 AT-OIS Optyczny czujnik zanurzeniowy z gwintem cienkim M12, przewód 3 m.
  • 4783 Korek mosiężny 3/4″, gwint M12 drobny
  • 4789 Korek mosiężny 1″, gwint M12 drobny 
  • 2336 AT-RAP Zdalny panel alarmowy dźwiękowy 90dB, 12/24 V AC/DC

PLIKI