Zdalny panel dźwiękowy AT-RAP współpracuje ze wszystkimi panelami wykrywania wycieków AquiTron i TraceTek. AT-RAP zawiera sygnalizację dźwiękową i wizualną (LED), gdy na module nadrzędnym obecny jest alarm. Posiada przycisk do wyciszenia alarmu dźwiękowego.

AT-RAP działa na zamknięty sygnał ze styku beznapięciowego z głównego panelu sterowania. Przycisk zawiera dwukolorową diodę LED wskazującą stan pracy urządzenia.

AquiTron AT-RAP alarm dźwiękowy 90 dB

WSZECHSTRONNA KONSTRUKCJA

Zaprojektowany do montażu na standardowej puszce podtynkowej, AT-RAP można również łatwo zamontować natynkowo za pomocą dodatkowej obudowy. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do instalacji w miejscach o ograniczonej przestrzeni lub tam, gdzie pożądany jest dyskretny wygląd. AT-RAP można łatwo wyciszyć, naciskając środkowy przycisk. Urządzenie resetuje się samoczynnie po zresetowaniu alarmu na głównym panelu alarmowym. Jeśli wymagana jest tylko sygnalizacja wizualna, sygnalizator można wyłączyć za pomocą wewnętrznej zworki. 

APLIKACJE

Nadaje się do instalacji w recepcjach, pomieszczeniach ochrony, portierniach i miejscach, w których wymagany jest sygnał zdalny. ZASILANIE – zielona dioda, ALARM – czerwona dioda. Wyciek, przerwanie przewodu lub uszkodzenie (w zależności od zastosowanego połączenia).

INFORMACJE O ZAMAWIANIU

  • 2336 – AT-RAP-12/24 Zdalny panel dźwiękowy 90 dB, 12 / 24V AC/DC
  • 2338 – AT-RAP-230 Zdalny panel dźwiękowy 90 dB, 230 V AC
  • 2337 – AT-RAP-SB Obudowa natynkowa zdalnego panelu dźwiękowego – 32mm biała, plastikowa
  • 3550 – AT-CC-100 Przewód komunikacyjny, LS0H, 2-parowy ekranowany 4-żyłowy przewód – szpula 100m
  • 3680 – AT-PSU-1 Zasilacz 230 / 12V DC
  • 7255 Zasilacz wtykowy 12V DC

PLIKI