Detekcja wycieków oleju napędowego z generatorów diesel
Detekcja wycieków oleju napędowego z generatorów diesel 0

W zastosowaniach związanych z wykrywaniem wycieków paliwa w z generatorów i agregatach prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym można zastosować przewód sensorowy nVent RAYCHEM TraceTek TT5000 i sondę szybkiego wykrywania paliwa nVent RAYCHEM TraceTek TT-FFS. Sonda TT-FFS to szybko działający czujnik służący do wykrywania paliwa węglowodorowego zmieszanego z wodą (w przeciągu 5 sekund), rozlanego na płaskiej powierzchni lub zebranego w studzience. Przewód TT5000 i sonda TT-FFS są zatwierdzone przez Factory Mutual jako zgodne z normą wykrywania wycieków węglowodorów FM 7745.

Szybkie wykrywanie paliw unoszących się na wodzie
Szybkie wykrywanie paliw unoszących się na wodzie 0

Sonda nVent RAYCHEM TraceTek Fast Fuel Sensor (FFS) jest przeznaczona do szybkiego wykrywania paliw węglowodorowych unoszących się na wodzie lub gromadzących się w studzience. Sonda ignoruje obecność wody, ale reaguje na cienką warstwę paliwa unoszącą się na powierzchni. W większości przypadków TT-FFS zresetuje się po usunięciu z kontaktu z rozlanym paliwem i pozwoleniu na jego odparowanie.

---System wykrywania wycieków paliwa czujnik nVent RAYCHEM TraceTek TT-FFS
System wykrywania wycieków paliwa czujnik nVent RAYCHEM TraceTek TT-FFS 0

Firma nVent była pierwszym producentem, który zaoferował zatwierdzone rozwiązanie spełniające rygorystyczną normę FM 7745 dotyczącą szybkiego wykrywania wycieków oleju napędowego, która mówi, że alarm musi zostać wygenerowany w ciągu 30 sekund. Dzięki najnowszym udoskonaleniom produktu, nowo ulepszony czujnik TraceTek może teraz w ciągu kilku sekund wykrywać niewielkie ilości różnych ciekłych węglowodorów unoszących się na wodzie.

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl