Panel alarmowy do wykrywania wycieków EcoLeak Eco-1 jest przeznaczony do użytku ze wszystkimi przewodami sensorowymi AquiTron i TraceTek oraz czujnikami do wykrywania wycieków wody, kwasów, węglowodorów (paliwa, benzyny, oleju, ropy). Jednostrefowy panel alarmowy Eco-1 zawiera funkcję monitorowania uszkodzeń / przerw w przewodach, co zapewnia dodatkową ochronę i spokój ducha.

PROSTA OBSŁUGA

Diody LED umieszczone na płycie czołowej wskazują zasilanie, alarm wycieku i przerwę w przewodzie. W przypadku wycieku lub usterki włącza się alarm i zapala się odpowiednia dioda LED. Operator wycisza alarm dźwiękowy, naciskając przycisk MUTE. Po wyciszeniu alarmu dioda LED „Leak” lub „Cable break” będzie nadal świecić. Po zlokalizowaniu i usunięciu przyczyny alarmu można zresetować panel, a odpowiednia dioda LED zgaśnie. Zresetowanie panelu powoduje również zresetowanie beznapięciowych styków przekaźnika alarmowego. Eco-1 posiada również funkcję „automatycznego resetowania”. Jeśli jest włączona, pozwoli panelowi zresetować się po usunięciu wycieku lub usterki. Jakakolwiek utrata integralności systemu, spowodowana przerwą w zasilaniu lub przerwą w obwodzie czujnikowym, spowoduje zadziałanie przekaźnika „Break / Fault”.

EcoLeak Eco-1 panel alarmowy detekcji wycieków wody - 1 strefa do 30 metrów

KONSTRUKCJA

Kompaktową obudowę Eco-1 można łatwo zamontować na ścianie. Zapewnia wizualne i dźwiękowe wskazania dla małych aplikacji. Łączność urządzeń zewnętrznych zapewniają dwa bezpotencjałowe przekaźniki „Leak” i „Common”. Można je wykorzystać do podłączenia do lokalnych zaworów elektromagnetycznych, BMS lub innych systemów zdalnego monitorowania. Do systemu można dodać zdalny panel alarmowy (AT-RAP) w celu sygnalizacji alarmu w oddzielnych lokalizacjach, takich jak recepcje i pomieszczenia ochrony. 

APLIKACJE

Eco-1 idealnie nadaje się do projektów, w których wymagane są ekonomiczne rozwiązania do wykrywania i sygnalizowania wycieków, takich jak mniejsze powierzchnie komercyjne lub indywidualne nieruchomości mieszkalne. Odpowiednie obszary to: szyby wind, piwnice, magazyny pomieszczenia techniczne, zbiorniki i pompownie, kuchnie, łazienki, toalety, pomieszczenia gospodarcze i piony.

INFORMACJE O ZAMAWIANIU

  • 6124 Eco-1 Panel alarmowy jednostrefowy 230 V AC

PLIKI