Panel alarmowy EcoLeak Eco-6 jest przeznaczony do użytku ze wszystkimi przewodami sensorowymi AquiTron i TraceTek oraz czujnikami do wykrywania wycieków wody, kwasów, węglowodorów (paliw). Zawiera wbudowany standardowo akumulator, jednocześnie monitorując wyciek i uszkodzenia przewodu w maksymalnie sześciu oddzielnych strefach. Eco-6 to naprawdę wszechstronny panel alarmowy do wycieków cieczy.

Diody LED umieszczone na panelu przednim wskazują Zasilanie (zasilanie sieciowe lub akumulatorowe), alarm, alarm wycieku i przerwę w przewodzie sensorowym dla każdej strefy. W przypadku wycieku lub usterki włącza się alarm, a dioda LED wskazuje strefę, w której wystąpił wyciek lub awaria. Operator wycisza alarm naciskając zewnętrzny przycisk MUTE. Po wyciszeniu alarmu odpowiednia dioda LED w strefie Leak lub Cable break będzie nadal świecić. Po zlokalizowaniu przyczyny i usunięciu przyczyny można zresetować panel, a odpowiednia dioda LED zgaśnie. Naciśnięcie przycisku resetowania resetuje również beznapięciowe styki przekaźnika alarmu. Jakakolwiek utrata integralności systemu, spowodowana przerwą w zasilaniu lub przerwą w obwodzie czujnikowym, zostanie wskazana na wyświetlaczu panelu.

EcoLeak Eco-6 panel alarmowy detekcji wycieków wody

KONSTRUKCJA

Możliwość monitorowania do sześciu indywidualnych stref. Metalową obudowę Eco-6 można łatwo zamontować na ścianie. Obudowa jest zamykana na klucz, posiada stopień ochrony IP43 i alarm dźwiękowy 90 decybeli, zapewniając zarówno wizualną, jak i dźwiękową sygnalizację dla samodzielnych zastosowań. Łączność urządzeń zewnętrznych zapewniają dwa beznapięciowe przekaźniki „Wykryto wyciek” i jeden „Wykryto usterkę” (uszkodzenie przewodu lub utrata zasilania) do podłączenia do BMS i / lub innych systemów zdalnego monitorowania. Dodatkowy zdalny alarm (AT-RAP) może być dodany do systemu w celu sygnalizacji alarmu w odległych lokalizacjach, takich jak recepcje i pomieszczenia ochrony. Panel Eco-6 działa zasilany napięciem 230 V AC (50 / 60HZ) i 6 V DC dzięki zintegrowanemu akumulatorowi który zapewnia 24-godzinną pracę w przypadku awarii zasilania.

INFORMACJE O ZAMAWIANIU

  • 6125 Eco-6 Panel alarmowy 6 stref po 30 m, z podtrzymaniem zasilania 24 h, 230Vac

PLIKI