EcoLeak zestaw detekcji wycieku wody z przekaźnikiem

Dostępność: zapytaj
Kod produktu: ECO-1-KIT

ilość + -zestaw

towar niedostępny

Opis

Strefowy panel alarmowy do wykrywania wycieków EcoLeak Eco-1 do wykrywania wycieków wody w zestawie z przewodem przyłączeniowym i czujnikiem liniowym. Jednostrefowy panel alarmowy Eco-1 zawiera funkcję monitorowania uszkodzeń / przerw w przewodach, co zapewnia dodatkową ochronę i spokój ducha. Posiada wbudowany sygnalizator dźwiękowy oraz przekaźnik do własnej adaptacji np z elektrozaworem, pompą lub innym urządzeniem.

PROSTA OBSŁUGA

Diody LED umieszczone na płycie czołowej wskazują zasilanie, alarm wycieku i przerwę w przewodzie. W przypadku wycieku lub usterki włącza się alarm i zapala się odpowiednia dioda LED. Operator wycisza alarm dźwiękowy, naciskając przycisk MUTE. Po wyciszeniu alarmu dioda LED "Leak" lub "Cable break" będzie nadal świecić. Po zlokalizowaniu i usunięciu przyczyny alarmu można zresetować panel, a odpowiednia dioda LED zgaśnie. Zresetowanie panelu powoduje również zresetowanie beznapięciowych styków przekaźnika alarmowego. Eco-1 posiada również funkcję „automatycznego resetowania”. Jeśli jest włączona, pozwoli panelowi zresetować się po usunięciu wycieku lub usterki. Jakakolwiek utrata integralności systemu, spowodowana przerwą w zasilaniu lub przerwą w obwodzie czujnikowym, spowoduje zadziałanie przekaźnika "Break / Fault".

KONSTRUKCJA

Kompaktową obudowę Eco-1 można łatwo zamontować na ścianie. Zapewnia wizualne i dźwiękowe wskazania dla małych aplikacji. Łączność urządzeń zewnętrznych zapewniają dwa bezpotencjałowe przekaźniki „Leak” i „Common”. Można je wykorzystać do podłączenia do lokalnych zaworów elektromagnetycznych, BMS lub innych systemów zdalnego monitorowania. Do systemu można dodać zdalny panel alarmowy (AT-RAP) w celu sygnalizacji alarmu w oddzielnych lokalizacjach, takich jak recepcje i pomieszczenia ochrony. 

APLIKACJE

Eco-1 idealnie nadaje się do projektów, w których wymagane są ekonomiczne rozwiązania do wykrywania i sygnalizowania wycieków, takich jak mniejsze powierzchnie komercyjne lub indywidualne nieruchomości mieszkalne. Odpowiednie obszary to: szyby wind, piwnice, magazyny pomieszczenia techniczne, zbiorniki i pompownie, kuchnie, łazienki, toalety, pomieszczenia gospodarcze i piony. 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • ECO-1 - Panel alarmowy
  • EL-LC - Modułowy przewód przyłączeniowy do podłączenia przewodu sensorowego do modułu alarmowego. Z jednej strony zainstalowane fabrycznie plastikowe złącze żeńskie, z drugiej strony gotowy do podłączenia w złącza zaciskowe modułu alarmowego. Długość 10 metrów.
  • ECO-SC - Modułowy przewód sensorowy wykrywający wodę w dowolnym miejscu na swojej długości. Z jednej strony zainstalowane fabrycznie plastikowe złącze męskie, z drugiej strony zakończony fabrycznie. Przewód sensorowy długości w/g wybranego wariantu.
  • Klipsy montażowe samoprzylepne, do przymocowania przewodu sensorowego do podłogi

 

EcoLeak detekcja wycieku wody zestaw

Dane techniczne

Praca samodzielna Tak
Dokładność lokalizacji wycieku Strefowa
Ilość stref 1
Maksymalna łączna długość przewodów sensorowych lub ... 30 m
... maksymalna ilość czujników punktowych ( przy czym 1 czujnik = 10 metrów przewodu sensorowego) 4
Zasilanie 110 do 240 V AC
Wskaźniki optyczne LED x 3 / Zasilanie - zielony, wyciek - czerwony, uszkodzony przewód - żółty
Alarm dźwiękowy 90dB przy 10 cm
Przekaźnik "wyciek" 1 (SPDT)
Przekaźnik "przerwanie obwodu / usterka / awaria zasilania" 1 (SPDT)
Obudowa Poliwęglan, kolor RAL 7035 mat
Wymiary (sz x w x gł) mm 130 x 130 x 60
Montaż Natynkowy
Szczelność IP 66 - tylko do użytku w pomieszczeniach
Wyjścia kablowe Brak, należy wywiercić we własnym zakresie
Waga 0,40 kg

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl