Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przykładowe realizacje

Detekcja wycieków wody z rur podwieszanych
Przewód sensorowy (kabel sensoryczny) TraceTek TT1100–OHP wykrywa wycieki wody w dowolnym punkcie na swojej długości. TT1100–OHP posiada dodatkowy chłonny oplot z włókien syntetycznych zaprojektowany do odprowadzania wody wzdłuż przewodu czujnika.
Czytaj więcej
Przewodowe czujniki wody w tacach ociekowych
Wykonaliśmy tace ociekowe ze stali nierdzewnej, które zostały zamontowane pod sufitem w krytycznych obszarach, w których może pojawić się woda z nieszczelnego sufitu. Tace ociekowe zostały wyposażone w przewodowe czujniki TraceTek TT1000, które wykrywają wodę na całej ich długości.
Czytaj więcej
Wykrywanie wycieków z rurociągu transportującego paliwo
Przewód sensorowy nVent RAYCHEM TraceTek TT5000 zainstalowany na dnie betonowego kanału zawierającego rurociągi rozprowadzające olej napędowy z zewnętrznego naziemnego zbiornika magazynowego. Zapewnia to wczesne ostrzeganie o niewielkim wycieku paliwa, zanim stanie się on zagrożeniem dla środowiska lub bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
Sygnalizacja wycieku wody z pomp, zbiornika, zaworów
Skuteczny i szybki system sygnalizacji wycieku wody z pomp, zbiorników i zaworów jest bardzo ważny. W takich rurociągach i zbiornikach znajduje się duża ilość wody, która w przypadku awarii może być bardzo niebezpieczna, powodując duże szkody materialne. Dlatego systemy wczesnego ostrzegania przed wyciekami TraceTek stają się coraz bardziej popularne.
Czytaj więcej
Sygnalizacja wycieków wody z klimatyzatorów i klimakonwektorów
Awarie klimatyzatorów i klimakonwektorów zdarzają się dość często. Tego typu wypadki są szczególnie niebezpieczne we wszelkiego rodzaju budynkach przemysłowych i biznesowych, których zalanie wodą przyniesie wysokie straty. Warto podkreślić, że system wykrywania wycieków wody jest doskonałym sposobem na przeciwdziałanie takim awariom. Na jakiej zasadzie działa taki system i dlaczego tak skutecznie chroni przed awarią?
Czytaj więcej
pixel