Wykrywanie wycieków paliwa, oleju napędowego 0
Wykrywanie wycieków paliwa, oleju napędowego

Istnieją różne metody zabezpieczania rurociągów paliwowych, generatorów i zbiorników przed wyciekami. Czujniki serii TraceTek TT5000 wykrywają obecność ciekłych paliw węglowodorowych w dowolnym miejscu na swojej długości, ale nie reagują na obecność wody. Zainstalowany z panelem alarmowym AT-APA, przewód wykrywa ciecz, wyzwala alarm i wskazuje lokalizację wycieku z dokładnością do jednego metra.

Przewód sensorowy lub AT-OPSEN można również zainstalować na obwodzie pomieszczenia lub w krytycznych obszarach, takich jak zbiorniki, sąsiednie pompy, zawory lub połączenia rurowe. Do aplikacji zewnętrznych jest model TT5000-HUV  który posiada oplot z włókna syntetycznego przeznaczony do odprowadzania paliwa i ochrony czujnika przed promieniowaniem ultrafioletowym. Seria TT5000 może być również używana w strefach zagrożonych wybuchem po zastosowaniu z barierami Zenera.

TT5000 przewód sensorowy detekcji paliwa

TraceTek TT5000 to przewód sensorowy do wykrywania paliwa: paliwa do silników odrzutowych, oleju napędowego, ropy naftowej, benzyny i podobnych płynów węglowodorowych. Nie wykryje ani nie zareaguje na wodę. Przewód jest dostępny w wersji zewnętrznej (naziemnej), podziemnej i wewnętrznej.

przewód sensorowy do wykrywania paliwa: paliwa do silników odrzutowych, oleju napędowego, ropy naftowej, benzyny i podobnych płynów węglowodorowych

AT-OPSEN czujnik optyczny

AquiTron AT-OPSEN oferuje szybkie wykrywanie, paliw, olejów opałowych, chemikaliów i wody w ciągu kilku sekund i jest wielokrotnego użytku po wyczyszczeniu. Wersja z czujnikiem zdalnym może być również przykręcona do boku rury przelewowej lub zbiornika o podwójnych ściankach.

szybkie wykrywanie, paliw, olejów opałowych, chemikaliów

Komentarze do wpisu (0)

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl