Rozproszony system detekcji wycieku wody 0
Rozproszony system detekcji wycieku wody

Wykrywanie nieszczelności w instalacjach wodnych i zalań jest jednym z najistotniejszych aspektów w zakresie bezpieczeństwa budynków i obiektów infrastrukturalnych. Rozproszony system detekcji wycieku wody pozwala na natychmiastowe powiadamianie o wykryciu cieczy. Rozwiązania tej kategorii wykorzystują specjalne przewody sensorowe TraceTek TT1000 i TT1100-OHP, kompatybilne z modułami alarmowo-lokalizacyjnymi TraceTek oraz AquiTron.

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na wykrywanie zalań w dużych obiektach i budynkach, to zdecydowanie powinieneś się zapoznać z ich funkcjonalnością.

Profesjonalne przewody sensorowe TraceTek TT1000 oraz TT1100-OHP

Niezawodne i profesjonalne przewody sensorowe TraceTekTT1000 oraz TT1100-OHP to produkty, dzięki którym możliwa jest szybka detekcja wycieku wody w dowolnym środowisku wewnątrz budynków.

Przewody sensorowe TT1000 są przeznaczone do montażu na płaskich powierzchniach lub w tacach ociekowych. Zbudowane z zastosowaniem technologii polimerów przewodzących i fluoropolimerów czujniki liniowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Mogą być również stosowane w obecności substancji korodujących. Cechują się ponadto krótkim czasem schnięcia.

Marka TraceTek dostarcza również wyspecjalizowane przewody sensorowe TT1100-OHP dedykowane do rozproszonych systemów detekcji wody w rurociągach podwieszanych. Produkty zbudowano z zastosowaniem chłonnego oplotu z włókien syntetycznych. Umożliwia on wykrycie cieczy nawet przy niewielkich pęknięciach. Szybkie schnięcie włókna syntetycznego pozwala na ponowne użycie przewodu tuż po usunięciu awarii.

rozproszony sytem detekcji wycieków wody i nieszczelności z rurociągów podwieszanych 

Przewody sensorowe TraceTek umożliwiają wskazanie wycieku wody z dokładnością do 1 metra.

Przewody sensorowe TraceTek umożliwiają wskazanie wycieku wody z dokładnością do 1 metra.

Komentarze do wpisu (0)

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl