Bezprzewodowy system detekcji wycieków wody

AquiWave to kompaktowy bezprzewodowy system wykrywania nieszczelności i wycieków wody oraz paliwa, przeznaczony do użytku w obiektach komercyjnych lub mieszkalnych w celu ochrony aktywów o wysokiej wartości.

Po prostu dodaj urządzenia, aby zbudować wymagany system. System AquiWave nadaje się do instalacji w miejscach, w których tradycyjne systemy przewodowe mogą nie być odpowiednie lub gdzie instalacja przewodowa spowodowałaby zbyt duże ingerencje. Jest to system prawie całkowicie bezprzewodowy, z samym panelem wymagającym podłączenia przewodowego do 230 V AC.

AquiWave to najwyższej jakości rozwiązanie do wykrywania wycieków wody i paliwa dostępne na rynku. System AquiWave został zaprojektowany w oparciu o sprawdzone bezprzewodowe systemy sygnalizacji pożaru, które są zgodne z normą EN54 część 25. Nie wymaga specjalistycznego oprogramowania do konfiguracji lub programowania.

Jest prosty w instalacji i można go łatwo zdemontować i zamontować gdzie indziej, dzięki czemu idealnie nadaje się do instalacji tymczasowych, takich jak częściowo ukończone place budowy, apartamenty, galerie, muzea i powierzchnie magazynowe. 

 

Bezprzewodowy system detekcji wycieków wody i paliwa

AquiWave-folder.pdf

  

Dlaczego warto wybrać bezprzewodowy system wykrywania wycieków wody?

  • AquiWave oferuje solidny bezprzewodowy system wykrywania wycieków wody*
  • Oparty na sprawdzonej technologii systemów sygnalizacji pożaru, która została przetestowany zgodnie z rygorystycznymi normami, znacznie przekraczając standardowe systemy Wi-Fi
  • Niższe koszty instalacji
  • System bezprzewodowy tworzy własną sieć MESH – nie polega na ani nie ingeruje w zasiedziałe systemy Wi-Fi
  • Pełna komunikacja dupleksowa w czasie rzeczywistym między urządzeniami i panelami w celu pełnego monitorowania wszystkich funkcji, w tym żywotności baterii i sterowania dwukierunkowego
  • Bezprzewodowo steruj zaworami, lampami ostrzegawczymi, sygnalizatorami itp.
  • Możliwość rozbudowy – do 240 urządzeń w jednym systemie
  • Podtrzymanie bateryjne w standardzie
  • Zachowuje pełną funkcjonalność

*również można wykryć paliwa, oleje i chemikalia

AquiTron AQW-RCP panel sterujący

AquiTron AQW-RCP panel sterujący
AquiTron AQW-RCP panel sterujący

Bezprzewodowy system wykrywania wycieków wody AquiWave to kompletne rozwiązanie do wykrywania nieszczelności w budynkach, w których instalacja tradycyjnego systemu przewodowego byłaby utrudniona. Bezprzewodowy system AquiWave jest w pełni kompatybilny z systemami AquiTron i TraceTek, co oznacza, że wykrywanie cieczy można teraz zainstalować praktycznie wszędzie.

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl