TraceTek TTC-1 moduł alarmowy z trzema przekaźnikami

Dostępność: zapytaj
Kod produktu: 698897-000
ilość + -szt.

towar niedostępny

Opis

Moduł nVent RAYCHEM TraceTek TTC-1 oferuje niedrogą opcję wykrywania wycieków cieczy. Jest przeznaczony do użytku z dowolnym przewodem sensorowym TraceTek i może być zintegrowany z różnymi systemami monitorowania. Moduł TTC-1 zawiera trzy zestawy styków przekaźnikowych, które mogą być używane do zdalnej sygnalizacji i sterowania innymi urządzeniami.

Wszystkie połączenia okablowania można łatwo wykonać za pomocą listwy zaciskowej uformowanej w podstawie modułu. Moduł można skonfigurować tak, aby resetował się automatycznie po usunięciu wycieku lub wymagał ręcznego resetowania za pomocą przycisku znajdującego się w obudowie. Moduł TTC-1 zawiera regulacje czułości przewodu sensorowego i czas opóźnienia przed zadziałaniem przekaźnika alarmu wycieku.

Moduł TTC-1 zapewnia oddzielne przekaźniki dla alarmów wycieków i alarmów usterek. Przekaźnik wycieku ma dwa zestawy styków, więc może być używany zarówno do ogłaszania alarmu, jak i do bezpośredniego sterowania połączeniem z urządzeniami lokalnymi. Jednak system nie jest przeznaczony do zastosowań wymagających ciągłego przełączania. Alarm uszkodzenia przewodu sensorowego monitoruje integralność przewodu sensorowego i przewodu połączeniowego i wyłączy się w przypadku utraty ciągłości. Ten przekaźnik usterek jest normalnie zasilany, więc będzie również sygnalizował utratę zasilania.

Moduł TTC-1 może być instalowany w bezpiecznych lokalizacjach wewnętrznych. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na montaż w ścianach lub za pomocą TTC-DRC na szynie DIN.

APLIKACJE

TTC-1 idealnie nadaje się do łatwej integracji ze scentralizowanymi systemami monitorowania dużych obiektów. Typowe zastosowania obejmują monitorowanie wycieków z pojedynczych elementów wyposażenia, takich jak centrale klimatyzacyjne, maszyny chłodzone wodą, pojedyncze zbiorniki, pompy, studzienki ściekowe lub inne miejsca, w których używany jest przewód sensorowy RAYCHEM TraceTek o pojedynczej długości.

PRZYKŁADOWY SCHEMAT APLIKACJI

Wykrywanie wycieków wody

 

TraceTek TTC-1 podłączenie

KOMPONENTY

  • 062825-000 – TTC-DRC – zacisk na szynę DIN do modułu TTC-1

Dane techniczne

Praca samodzielna Tak
Dokładność lokalizacji wycieku Strefowa
Ilość obwodów 1
Maksymalna łączna długość przewodów sensorowych lub ... 76
... maksymalna ilość czujników punktowych ( przy czym 1 czujnik = 10 metrów przewodu sensorowego) 5
Maksymalna ilość sond TT-FFS ( przy czym 1 sonda = 10 metrów przewodu sensorowego) 3
Zasilanie 12 do 24 V AC / 15 do 24 V DC
Wskaźniki optyczne LED x 4 (zasilanie, wyciek, przerwa w obwodzie, wykryto wyciek)
Alarm dźwiękowy Buzzer
Przekaźnik "wyciek" 2 (DPDT)
Przekaźnik "przerwanie obwodu / usterka / awaria zasilania" 1 (DPDT)
Obudowa Poliwęglan
Wymiary (sz x w x gł) mm 52 x 112 x 106
Montaż Natynkowy lub na opcjonalnie na szynie DIN
Szczelność NEMA 1, IP 20 - tylko do użytku w pomieszczeniach
Wyjścia kablowe Dławiki x 4
Waga 0,35 kg

Produkty powiązane

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl