Wczesne ostrzeganie przed wyciekami wody z pomp, zbiornika, zaworów 0
Wczesne ostrzeganie przed wyciekami wody z pomp, zbiornika, zaworów

Skuteczna ochrona przed wyciekiem wody z pomp, zbiorników i zaworów jest bardzo istotna. W tego typu zbiornikach znajduje się duża ilość wody, która w przypadku awarii może być bardzo niebezpieczna powodują duże szkody materialne. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się systemy wczesnego ostrzegania przed wyciekami.

System oparty o przewodzie sensorowym TT1000

Szybkie wykrycie wycieku w przypadku zbiorników, zaworów i pomp, to klucz do uniknięcia kłopotów, dlatego w tym przypadku liczy się przede wszystkim wysoka skuteczność takiego czujnika. Warto podkreślić, że w takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się czujniki w formie przewodów sensorowych, które umieszcza się wzdłuż najbardziej newralgicznych miejsc, dzięki czemu możliwe jest maksymalnie szybkie wykrycie wycieku. Przewody sensorowe TT1000 umieszczone są na około pomp i zbiorników, ponieważ tego rodzaju czujniki są znacznie skuteczniejsze w tym przypadku, niż ich punktowe odpowiedniki.

Umiejscowienie przewodów sensorowych dokładnie pod zaworami także pozwala na maksymalnie szybką reakcję w przypadku nawet małego wycieku. To właśnie dlatego system wczesnego ostrzegania przed wyciekami wody jest dziś tak bardzo popularny wszędzie tam, gdzie potrzebny jest precyzyjny system wykrywania wycieków.

TraceTek TT1000 Water Sensing Cable

Kabel sensoryczny detekcji wycieków wody

Wykrywanie wycieków wody z pomp

detekcja wycieku wody ze zbiornika

detekcja wycieku wody z zaworów wodnych detekcja wycieku wody z rur

sygnalizacja zalania wodą w piwnicy

Komentarze do wpisu (0)

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl