Wykrywanie wycieków wody z rur podwieszanych 0
Wykrywanie wycieków wody z rur podwieszanych

Jeśli rury przechodzą przez obszary krytyczne lub ponad kosztownym wyposażeniem, należy je zabezpieczyć przed wyciekami wody. Rury zainstalowane np. w suficie podwieszanym są niewidoczne i mogą spowodować duże szkody, jeśli wystąpi wyciek. Zainstalowanie systemu wykrywania wycieków zapewni wczesne ostrzeżenie do podjęcia działania przez odpowiednie osoby i być może przyczynić się do zmniejszenia kosztownych strat i napraw budynku. TT1100-OHP to przewód wykrywający wodę przeznaczony do montażu na rurach podwieszanych lub w miejscach brudnych i zakurzonych.

TT1100-OHP przewód sensorowy wykrywający wodę

czujnik liniowy wykrywający wodęTT1100–OHP jest podobny do TT1000. Jednak jest dostarczany z unikalną warstwą oplotu poliestrowego, zapewniającą wchłaniane wody i szybsze wygenerowanie sygnału alarmowego wraz z zlokalizowaniem wycieku. Warstwa oplotu zewnętrznego zapewnia również dodatkową osłonę tam, gdzie ostre metalowe krawędzie mogą stanowić problem, oraz dobrze sprawdza się w ochronie elektrod czujnika w miejscach brudnych lub zakurzonych. Włókno jest tak dobrane, aby szybko wysychało, więc po zlokalizowaniu i naprawie wycieku przewód szybko wyschnie i będzie gotowy do ponownego użycia.

TT1100–OHP to czujnik liniowy, który można przymocować do spodu podwieszanej rury za pomocą opasek kablowych. Nie ma potrzeby stosowania tacy ociekowej, aby woda zetknęła się z przewodem sensorowym.

 

 

Każdy moduł alarmowy TraceTek może być używany z przewodem sensorowym TT1100-OHP, a przewód można zintegrować z innym przewodowym sensorowym lub czujnikiem punktowym TraceTek.

Detekcja wycieków wody wzdłuż rurociągów poziomych i pionowych

Detekcja i lokalizacja wycieków wody z rur podwieszanych

Komentarze do wpisu (0)

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl