Wykrywanie wycieków wody w serwerowni, data center 0
Wykrywanie wycieków wody w serwerowni, data center

Wraz z gwałtownym wzrostem wykorzystania danych cyfrowych, łączności z chmurą i coraz częściej realizowanymi cyfrowymi transakcjami, gwałtownie rośnie zapotrzebowanie na więcej serwerowni z rozszerzoną pojemnością przechowywania danych.

Rozszerzona pamięć danych oznacza większą liczbę wydajniejszych serwerów, które podczas pracy generują znacznie więcej ciepła. Doprowadziło to do tego, że zdecydowana większość centrów danych instaluje systemy chłodzenia cieczą, które są w stanie skuteczniej chłodzić zwiększoną liczbę serwerowni.

Nieodłącznym ryzykiem związanym z chłodzeniem cieczą są jednak wycieki płynów i właśnie dlatego systemy wykrywania wycieków nVent RAYCHEM TraceTek mogą mieć znaczący wpływ dla wielu powyższych obiektów i instytucji. Systemy wykrywania wycieków TraceTek zostają wdrażane w centrach danych w całej Europie w celu ochrony krytycznych danych i zapobiegania przestojom aplikacji w wiodących na rynku firmach cyfrowych.

Technologia wykrywania wycieków nVent RAYCHEM TraceTek zapewnia systemy, które są proste, niezawodne i elastyczne, zawierające cyfrowe panele sterowania, które zapewniają precyzyjną dokładność lokalizowania wycieków z dokładnością do jednego metra. Oznacza to, że można podjąć szybkie i skuteczne działania w celu usunięcia wycieków i zapobieżenia wyłączaniu krytycznych instalacji.

Nasi klienci cenią systemy wykrywania wycieków nVent RAYCHEM TraceTek za ich modułową, elastyczną konstrukcję, globalną bazę instalacyjną i regionalne zespoły wsparcia.

Bez względu na Twoje potrzeby, istnieje rozwiązanie nVent RAYCHEM TraceTek dopasowane do Twojej aplikacji. Oferujemy różne typy czujników do wykrywania różnych rodzajów wycieków cieczy, a także szeroką gamę systemów monitorowania, które pasują do każdego projektu wykrywania wycieków.

Komentarze do wpisu (0)

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl